Price per lesson: from £35 £29.99 

If you would like to try out our services but do not want to commit to a full package, try our pay-as-you-go classes. 

This option give you complete control over which lessons you have and when, as well as the content covered.

If you are still unsure about your option, contact us, we're happy to help and we may even be able to throw in some surprise offers for you!! 


Latest from the blog See more